De Body Oil's uit het Beemster Zeepfabriekje
Onze Body Oil is een droge olie. Dat wil zeggen dat hij direct de huid in trekt en er geen vettig gevoel achterblijft. Het bevat wel 16 soorten van 100% biologische hoogstaande oliën van: Acaibes, Frambooszaad, Duindoorn, Rozenbottel, Saffloer, Cactusvrucht, Camelia, Druivenpit, Jojoba, Komkommerkruid, Lijnzaad, Haver, Passievrucht, Granaatappel, Walnoot, Tarwiekiem.
Deze olie is te gebruiken in plaats van body lotion of bijvoorbeeld als badolie.
- Lavendel Body Oil
Lavendel doet je goed. Het brengt je terug in de tijd naar toen en is nog altijd van het hier en nu. Voor oma's, moeders en dochters.
€ 17,25 - Patchouli Body Oil
Niet de Patchouli uit de jaren 70. Deze patchouli is gewonnen uit bladeren van de Patchouli plant (Pogostemon Cablin) die groeit in de hoge bergen van Kasjmir, India. Het is een verslavende, warme en zoete geur.
€ 17,25 - Meiroos Body Oil
Meiroos: Zinnenprikkelend voor de geest, met haar intense geur van Marokkaanse Roos en Gembergras. Een warme zoete geur die niet te zwaar is, maar wel ontzettend lekker!
€ 17,25 - Vijg Body Oil
De geur van vijgen is geweldig en uniek. Deze zeep ademt de sfeer van de hele boom; de heldere groene geur en kleur, de bittere zoete stengels, de houterige schors en de harsachtige frisheid van het sap. Een geur die je meeneemt.
€ 17,25 - Liefde Body Oil
Lavendel doet je goed. Het brengt je terug in de tijd naar toen en is nog altijd van het hier en nu. Voor oma's, moeders en dochters.
€ 17,25